Kdo jsme

Naši milí klienti,

ASTRA je neurorehabilitačním centrem v PRAZE a nově i v BRNĚ.

Poskytujeme ambulantní a intenzivní neurorehabilitace pro děti a mladistvé do 18 let.

Zakládáme si na komplexním, vysoce specializovaném přístupu k léčbě pacientů, kteří mají neurologické postižení v důsledku cévní mozkové příhody, dětskou mozkovou obrnu (DMO), vývojové opoždění, traumatické poranění mozku, postižení mozku při nedostatku kyslíku, následné stavy po meningitidě a encefalitidě aj.

Máme zkušený tým terapeutů, který je garancí efektivity a výsledků. Nabízíme špičkové vybavení, rodinné prostředí a individuální přístup ke každému klientovi.

Jsme jediné centrum v Praze a Středočeském kraji, kde můžete absolvovat ambulantní neurorehabilitaci. K neurorehabilitacím využíváme nejmodernější světové koncepty INFS-TheraSuit, oblečkový systém TheraTogs, M.A.C. Integrated, Ergo4Brain a další.

V červnu roku 2022 jsme otevřeli nové centrum v Brně, kde aplikujeme tytéž neurorehabilitační metody a zaměřujeme se jak na ambulantní, tak intenzivní terapie. Můžete se zde objednat také na ergoterapii, Suit Thera Walk, Respiro nebo Snoezelen.

Klinika vznikla pod odbornou supervizí a spoluprací s neurorehabilitačním centrem ARCADA NeuroMedical a dalšími odborníky v oboru neurorehabilitace.

Kde nás najdete?

ASTRA Klinika PRAHA
Chabeřická 2717
Újezd nad Lesy
Praha 9
190 00
Česká republika

ASTRA Klinika BRNO
Františkánská 13
Brno střed
602 00
Česká republika

Youtube video

My jsme ASTRA - 1. díl Představujeme terapeuty

Youtube video

Tohle je ASTRA

Youtube video

Astra očima rodičů

Youtube video

Příroda u Astry v centru Brna

Youtube video

ASTRA klinika - neurorehabilitační centrum Brno